Strona główna .: Informacje o firmie
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Plandeki i siatki! Producent i dystrybutor!
Plandeki i siatki - producent i dustrybutor
   Firma PHU SAFEX powstała w roku 1991. Wraz ze wzrostem renomy firmy na rynku lokalnym firma pozyskiwała kontrahentów poza granicami kraju. PHU SAFEX jest jedynym na rynku polskim partnerem handlowym firmy SCANTARP OY producenta wyskiej jakości materiałów plandekowych i siatek powlekanych PVC. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży  jeśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom klientów i zaoferować fachowe doradztwo oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Zamówiony towar możemy dostarczyć w 24h  w każde miejsce w Polsce za pomocą firmy kurierskiej DB Schenker.
   Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą na materiały plandekowe, gotowe plandeki i siatki oraz akcesoria plandekowe. Produkujemy plandeki lekkie i cieżkie, plandeki okryciowe i wodoszczelne, materiały gazoszczelne, siatki kontenerowe i budowlane, blendy tenisowe.
Specjalizujemy się również w produkcji siatek na sceny (siatki estradowe), zadaszeń namiotów, blend tenisowych itp. Nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w transporcie (lądowym i morskim), rolnictwie, budownictwie jak i w sporcie, geotechnice, pożarnictwie itp.
     Dysponujemy odpowiednim zapleczem magazynowym dzieki temu utrzymujemy wysoką gotowość do natychmiastowej realizacji nawat bardzo dużych zleceń.

O plandekach i siatkach wiemy prawie wszystko...
Warunki sprzedaży:
 •    Realizujemy zamówienia  na terenie całej Polski
 •    Towar zamówiony do godziny 13-tej dostarczamy w 24h bezpośrednio do klienta lub na plac budowy za pośrednictwem firmy kurierskiej DB Schenker.
 •    Formy płatności :
  - pobranie
  - przedpłata

  - przelew ba
  nkowy (tylko dla stałych lub rekomendowanych klientów)
 •  Rabaty - przy większych zmówieniach stosujemy korzystne upusty.
 
 
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 

Plandeki okryciowe - jak sama nazwa wskazuje są to produkty przeznaczone do przykrywania materiałów zarówno w magazynach jak i na placach budowy. Plandeka okryciowa jest często używana przez firmy posiadajace plac magazynowy, plandeki okryciowe są wodoodporne co pozwala zabezpieczyć okrywane towary przed wilgocią. Plandeki okryciowe dostępne w firmie Safex nie są sprowadzane z Chin co dobrze wpływa na ich jakosć. Towary oferowane przez firmę Safex są bardzo dobre jakościowo i klienci chwalą sobie ich wytrzymałość. Plandeki rusztowaniowe - plandeki na rusztowanie, rozwiazanie przygotowane dla prac rusztowaniowych przedewszystkim w okresie zimy. Plandeka rusztowaniowa zrobiona jest z folii polietylenowej dodatkowo zbrojonej co znacznie zwiększa jej wytrzymałość i trwałość. Plandeki na rusztowania są dostępne również w wersji trudnopalnej. Trudnopalne plandeki rusztowaniowe posiadają certyfikat niepalności są to również plandeki wodoodporne. Plandeki są produkowane pod wymiar dla najpopularniejszych wymiarów rusztowań. Plandeki ogrodzeniowe - Plandeki ogrodzeniowe produkowane są z myślą o najpopularniejszych przęsłach ogrodzeniowych. Organizatorzy imprez chętnie wykorzystują plandeki lub siatki ogrodzeniowe aby odgrodzić widownię od strefy dla VIP-ów. Plandeki budowlane Płachty budowlane czy tez plandeki budowlane to mocne plandeki odporne na działanie promieni UV, czyli stabilizowane na UV. Plandeki polietylenowe świetnie sprawdzają się jako płachty budowlane, są to plandeki wo9doodporne i zaoczkowane na obwodzie aby ułatwić montaż. Plandeka budowlana jest zalecana do okrywania materiałów budowlanych i zabezpiecza ona okrywaną powierzchnię przed wilgocią. Plandeki budowlane są dostępne w firmie Safex po bardzo atrakcyjnych cenach w stosunku do jakosci. Zapraszamy do zapoznania się z bogata ofertą firmy Safex na plandeki budowlane. Plandeki Lankotex® - Plandeki renomowanej firmy Lankotex® to gwarantowana jakość. Lankotex® to również producent bardzo jakoścxiowych i mocnych siatek. Mocne siatki Lankotex® pozyskały uznanie najbardziej wymagających klientów. Lankotex® to producent materiałów takich jak: siatki estradowe, siatki zacieniające, plandeki okryciowe, plandeki i siatki rusztowaniowe, siatki kontenerowe.